Нулево реми във Враца

0
botev vraca
Снимка: facebook.com/BotevVratzaOfficial

Отборите на Ботев(Враца)и Крумовград завършиха 0:0. Срещата се игра под легендарния връх Околчица. Двубоят започна спокойно и без положения пред двете врати. Все пак Ботев Враца владееше повече топката.

В 15-ата минута се стигна до първия точен удар в мача. Крумовград изпълни корнер и Матей Шимич стреля с глава, но прати изпълнението си право в ръцете на Федерико Бариос.

Малко след това врачани стигнаха до положение пред вратата на Янко Георгиев. Мирослав Маринов бе намерен в наказателното поле, но стреля неточно.

В 18-ата минута гостите отново създадоха опасност след статично положение. Клайдер Машедо достигна първи до топката и отклони с глава. Ударът му обаче премина покрай дясната греда.

14 минути след това Браян Мендоса отправи мощен удар, който обаче бе в обсега на Георгиев, a стражът успя да боксира.

В началото на втората част Мартин Смоленски стреля от воле. Изпълнението му бе неточно.

В 55-ата минута Патрик Луан засече центриране, след като изпревари бранител на Ботев Враца. Луан обаче не успя да насочи удара си и Бариос улови.

Две минути след това Смоленски изпълни пряк свободен удар. Изстрелът му бе блокиран от защитник на гостите. Топката попадна в Мирослав Маринов, който от малък удар не успя да преодолее Георгиев.

В 65-ата минута Патрик Луан проби по десния фланг и намери Димитър Тонев. Той навлезе в пеналтерията и стреля, но Бариос показа отличен рефлекс и изби в корнер.

До края на мача имаше тичане и борба, но без ефективност.