Нулева мъка в Созопол

-
-

ФК Созопол посрещна ФК Витоша Бистрица на Арена Созопол в събота. Двата тима премериха сили в мач от 5-тия кръг на Втора професионална лига. Срещата беше оспорвана, но в крайна сметка завърши при резултат 0:0, като двата отбора си поделиха по точка.

Мачът започна динамично, като още във втората минута гостите създадоха голова ситуация пред вратата на Росен Андонов. Първото полувреме продължи с бърза игра и от двата тима, но отборът на Витоша бе по-настоятелен в търсенето на гол и създаде повече положения. Никое от тях обаче не завърши с гол и така футболистите се оттеглиха на почивката при резултат 0:0.

През второто полувреме футболистите и на двата тима продължиха да търсят попадението. В последните минути на срещата домакините упражниха сериозен натиск над съперника дълбоко в неговата половина, създавайки няколко опасни положения пред вратаря на Витоша. До гол отново не се стигна и така срещата завърши 0:0.