0
petrova
-
-

Националната състезателка  по бокс, световната и европейска шампионка Станимира Петрова стана спортист на Варна за месец февруари в традиционната анкета на варненските спортни журналисти. Призът й се връчва за спечелената титла на турнира „Странджата“. Тя е печелила купа „Странджата“ три пъти, иначе има пет победи в това престижно издание. На тържеството присъства и личният и треньор Петър Лесов, заедно с боксовата легенда Ивайло Маринов. Станимира стана първа и в онлайн гласуването, като събра 45 %.За отбор на месец февруари`2019 е определен СК „Боил“ за спечелената отборна титла на България по кик бокс /фул контакт/. Бойците на този клуб приключиха ДП с 10 златни, 4 сребърни и 4 бронзови медала. Главен треньор е Красимир Кирилов.