Новият треньор на Локо (Сф) промени схемата и преквалифицира играчи

0
lokomotiv sofiq cska 1948 2 dubal
Снимка: facebook.com/FCLokomotivSofia1929

Локомотив София победи ЦСКА 1948 II с 3:1 в контролна среща, играна на „Арена Царско Село“. Това беше първи двубой на железничарите под ръководството на новия старши треньор на тима Данило Дончич.

Резултатът беше открит от ЦСКА 1948 II в 31-ата минута – Мариян Тонев вкара от дузпа. Само две по-късно Локомотив изравни чрез Карлос Франса.

В 55-ата минута тимът на Дончич направи пълен обрат. Червено-черните също получиха 11-метров наказателен удар, който беше реализиран от Димитър Митков. Крайният резултат беше оформен след нов гол на Митков в 71-ата минута.

Дончич промени схемата на игра и заложи на 3-5-2, посочва „Тема спорт“. Наред с това преквалифицира и част от играчите. Като централен защитник започна халфа Красимир Станоев. Капитанът Красимир Милошев, също бе изпробван на такъв пост. В нападение пък Дончич заложи на скоростта. И до бразилеца Карлос Франса започна Стив Траоре. Отличилият се с два гола таран Митков, както и другият централен нападател в тима – Калоян Кръстев, в началото бяха на пейката.