Новият хит на Югоизток с първа загуба в контролите

0
-
-

Новият хит на Югоизток Левски 2005 Крумовград изигра първата си контролна среща по време ва лагера в град Банско и загуби с 0:1 от домакините от ФК Банско.

След равностойна и приятна игра, първото полувреме завърши без голове 0:0. Второто полувреме, също започна равностойно. Десетина минути след началото на втората част, опитният Борис Галчев от , реализира единствения гол в срещата, след удар от дистанция,след асистенция на Златков.Галчев през този сезон ще бъде играещ треньор на тима от планинския курорт. За домакините Милен Златков удари и греда.

Въпреки минималното поражение, играчите на Стефан Генов демонстрираха хубав футбол и оставиха добри впечатления.
От началото на предсезонната си подготовка тима изигра 3 контроли, а поражението от ФК „Банско“ е първа загуба за отбора.
В първите си две контроли тима записа два успеха, над ФК Старско с 6:2 и Джебел с 6:0.

Следващата контрола е срещу тима на Пирин Гоце Делчев, тази събота/24.07.2021/ от 10:00 часа. А пък Банско утре ще премери сили с Гранит Владая.