Новият хит на Североизток с нова класика

0
fratria 2023
-

Големият фаворит за първото място в Североизточната Трета лига Фратрия стигна до класическа победа с 3:0 над Дунав II в среща от 6-ия кръг на шампионата.Фратрия постигна четвърта поредна победа в първенството.

Резултатът бе открит още в 5-та минута. След бърза контраатака и пас на Михаил Гащук се разписа Димитър Василев.
Първото полувреме премина със значително предимство за Фратрия, но въпреки големия брой създадени положения резултатът на първото полувреме остана 1:0.През второто полувреме като асистент се отличи авторът на първия гол Димитър Василев. Той направи две асистенции за капитана на тима Денис Васин.
Фратрия остана единственият отбор в Североизточната трета лига, който досега не е губил точки.