Нов екшън! Нокаутираха рефер в Пловдивско!

0
77 696x392
-
-

Сериозен екшън се е разиграл във вчерашното дерби от Западната „Б“ Областна група между „Вихър“ (Граф Игнатиево) и ФК „Труд“, съобщава PlovdivDerby.com. Двубоят е бил прекъснат в 70-та минута заради поваляне на главния съдия на земята след удар в главата от играч на домакините.
Срещата е започнала с по-силни минути за гостите, които са повели с 0:2, като първият гол е бил още в 3-та минута. До края на частта все пак домакините за върнали едно попадение – 1:2.
През втората част „Труд“ отново са дръпнали с два гола в началото на полувремето. Към 70-та минута „Вихър“ вкарва за 2:3, при което вратарят на гостите е опитал да извади топката от мрежата си, когато е бил изблъскан от голмайстора от Граф Игнатиево. В този момент реферът е санкционирал играча с жълт картон, а той му заявил „На кой ще вадиш картон, бе“ и го свалил на земята с удар в главата. Логично срещата бива прекратена, при което следват шутове и удари към един от страничните рефери.
В крайна сметка ФК „Труд“ печели срещата със служебното 0:6. В състава на „Вихър“ са играли поне петима нередовни състезатели, които са част от съставите на ФК „Тракия“ (Царимир) и ФК „Сокол“ (Крислово).