Николай Панайотов: Напълно заслужена победа! Гоним и Купата, и първенството

0
nikolai panaiotov
Снимка: cska1948.bg

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Николай Панайотов – сподели мнението си за победата с 2:1 над Берое в турнира за Купата на България.

„Изключително труден мач като условия. Очаквах Берое да се прибере и да чака на контра. Така се случи. Контролирахме мача от самото начало. През второто полувреме имахме чисти положения. Радващо е, че след като получихме гол продължихме да натискаме и обърнахме резултата.

Първото полувреме ни затрудни това, че съперникът се беше прибрал в защита. Второто полувреме бяхме по-дейни.

В съблекалнята поздравих момчетата, че не се предадоха до последно. С оглед показаното на терена победата е напълно заслужена.

Всеки мач е важен. Надявам се да показваме постоянство и отборът да върви напред. Ще се гони и Купата, и първенството“, коментира Панайотов.