Николай Костов оставя ново попълнение на пейката срещу Апоел

0
levski lokomotiv sofiq asimi fadiga

Треньорът на Левски Николай Костов няма да разчита от първата минута на Хасими Фадига за предстоящия мач срещу Апоел Беер Шева в четвъртък. Наставникът на сините е доволен от дебютните минути на французина в отбора, но ще заложи на сигурността с включването на Андриан Краев. Капитанът на столичани не влезе в игра при загубата от Локомотив Пловдив с 1:2 в неделя. Халфът няма проблем с контузия, а бе съхранен от Костов за предстоящия сблъсък с Апоел Беер Шева. Очаква се националът да си партнира в средата на терена с Джавад ел Джемили малко зад изнесения напред Рикардиньо.

Добрата новина за треньора на сините е, че освен Жереми Петрис, Кристиан Димитров и трайно контузения Билал Бари няма други проблеми в състава. Треньорът вече е изготвил план как да се справи със сериозните проблеми в защита и през седмицата е наблегнал на работата с играчите, които ще стартират на въпросните позиции в четвъртък. Сините стартираха вчера подготовката си за визитата в Израел, като на някои играчи им бяха спестени по-сериозните натоварвания./ „Тема спорт“