Неймар пострада тежко, изнесоха го от терена на носилка (ВИДЕО)

0
neymar12

ПСЖ започна много добре мача срещу Лил от френското първенство.

Неймар първо асистира на Мбапе, който отбеляза фантастичен гол в 11-ата минута, а след това самият бразилец се разписа за 2:0 още в 17-ата минута. Но Лил се върна в мача с гол на Диакита, а по-късно стигна до обрат с головете на Дейвид и Бамба за 2:3.

Голям удар за парижани бе контузията на Неймар, който падна след единоборство в центъра в началото на второто полувреме. Той веднага беше сменен, а на негово място влезе Екитике.

За щастие на домакините Мбапе вкара за 3:3 за ПСЖ в края на мача, а Меси вкара брилянтен пряк свободен удар в добавеното време.

Бразилският футболист не можа да се изправи след фаула и бе изнесен на носилка от терена. По-сериозна контузия на Неймар би била катастрофа за ПСЖ, който ще трябва да компенсира изоставането си от 0:1 на 8 март в реванша от осминафиналите на Шампионската лига срещу Байерн.