Несебър завърши с победа контролите(СНИМКИ)

0
NESEBAR BALCHIK

Отборът на Несебър победи с 1:0 Черноморец Балчик в последната си проверка преди началото на пролетния дял от шампионата във Втора лига. Това обаче бе първата контрола за момчетата на Николай Жечев на стадиона в Несебър. Домакините влязоха много по-добре в мача и само след 4-ри минути игра Николай Дросев нацели гредата . Все пак в 25-тата минута Реджеп Халил откри резултата. Той направи добавка отблизо след удар на Иван Цачев ,спасен от Християн Христов.

След почивката вратарят на Несебър отрази и удар на Иван Михайлов с глава. И двамата треньори направиха много смени, и затова и положенията и пред двете врати бяха рядкост. В първия кръг за новата година Несебър гостува на лидера Царско село.