Несебър загуби в края

0
-
-

Несебър записа първа загуба във Втора професионална лига. „Делфините“ отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Ботев (Гълъбово) и по този начин остават с актив от 3 точки. В самия край на мача пък Владислав Мирчев бе отстранен с червен картон.

През първото полувреме гостите от Несебър бе по-добрият отбор на терена, но не съумя да материализира превъзходството си. Най-чистото положение за възпитаниците на Николай Русев се откри в 41-вата минута. Диян Молдованов стреля мощно, но Мартин Здравчев изчисти топката пред голлинията. През втората част играта се изравни, но сериозни положения за гол липсваха. В 84-ата минута обаче, Дончо Атанасов даде пас към Реджеб Халил, който с техничен удар вкара победния гол за своя отбор. В 3-ата минута на даденото продължение пък с директен червен картон бе изгонен Владислав Мирчев.

Състав на Ботев (Гъл): Радев, Здравчев, Бейсим, Катранков, Вълев, Трайков, Коларов, Христов (55′ – Атанасов), Исус Ангелов (55′ – Чанев), Евтимов (70′ – Халил), Кирилов

Състав на Несебър: Р. Андонов, Н. Пюскюлю, Д. Молдованов, Ив. Стоянов, Н. Костов, С. Баев (75′ – Г. Георгиев), Г. Димов (26′ – Л. Ангелов), Вл. Мирчев, Р. Игнатов (46 – Ст. Ангелов), Пл. Тенев, Цв. Цонков