Несебър загуби от Монтана и отпадна в Трета лига

0
DSC 0406
-
-

Несебър ще играе в Трета лига от следващия сезон. „Делфините“ загубиха домакинството си на Монтана с 1:2 и останаха на предпоследното място в крайното класиране на Втора лига.

Гостите можеха да поведат след само 3 минути игра, но Павел Здравков спаси удара на останалия сам срещу него Димитър Илиев.

120 секунди по-късно Монтана откри резултата.Николай Цветков вкара много красиво попадение, от границата на наказателното поле, като стреля от място, без засилка.

В 31-ата минута Сергей Георгиев остана сам срещу вратаря, но Здравков спаси. Секунди по-късно стражът на домакините отрази и удар Атанас Илиев.

В 34-ата минута Несебър изравни. Реджеб Халил бе точен за 1:1, засичайки на метър пред голлинията пас на Николай Дросев.

Радостта на домакините обаче бе твърде кратка, като след само 180 секунди Монтана си върна аванса. Атанас Илиев засече успореден пас на голлинията за 1:2.

В 55-ата минута Здравков улови удар на Атанас Илиев.

В 64-ата минута влезлият като резерва Симеон Баев пропусна да изравни, след като не бе точен с глава от чиста позиция.

В 83-ата минута Диян Молдованов изпълни чудесно фаул, но вратарят на гостите успя да докосне топката, след което тя срещна напречната греда.