Несебър се препъна срещу Загорец! Млад талант с два гола в мача

0
nesebar zagorec
-
-

Несебър завърши наравно 2:2 срещу Загорец като домакин. Двата тима изиграха един силен мач за стандартите на родната Трета лига. Делфините откриха в 32-та минута с гол на Венци Христов с глава. Минута преди това Загорец пък изтърва дузпа. В края на полувремето обаче при една бърза контра Кристиян Стоилов изравни с красив гол. През второто полувреме Несебър успя отново да излезе напред в резултата. В 72-та минута Коста Делев проби отляво, навърза трима играчи на гостите и подаде на Николай Дросев, който материализира положението с гол. Загорец обаче не се отказа и стигна до изравняване в 89-та минута, след красиво попадение отново на Кристиян Стоилов. 18-годишният талант стана герой на мача и загатна за сериозен футболен потенциал.