Несебър с обрат срещу Розите и скъпоценна победа(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Неесбър победи днес Розова долина с 3:2 в среща от 29-ия кръг на Югоизточната трета лига. Кръгът на Югоизток се играе днес заради предстоящите от утре нататък великденски празници. Срещата бе от изключително голямо значение за морския отбор,който води люта борба за оцеляване. Срещата беше излъчвана директно в Kotasport.com.

Домакините обаче се нуждаеха от впечатляващ обрат за да спечелят победата. Те губеха с 0:2 до самия край на първото полувреме,пропуснаха и дузпа.Пламен Колев в 12-тата нахлу в наказателното поле и много технично копна над вратаря за 0:1.Венцислав Иванов в 25-тата бе изведен сам срещу вратаря и направи 0:2.В 32-та минута бе отменен гол на Виктор Янев от Несебър за засада.Пак той обаче в 42-та минута получи в наказателното поле добра топка, освободи се от защитник и с удар по земята вкара за 1:2.През първото полувреме на два пъти гостите чистиха от голлинията, няколко пъти вратарят се намесваше решително и в много случаи топката преминаваше покрай гредите.В 47-та минута бе изпусната дузпа от Трайо Грозев  за Несебър,който нацели напречната греда, но само две минути по-късно резултатаът вече бе 2:2. Отново Трайо Грозев направи добавка, след като вратарят изби опит на негов съотборник да пресече паса към нападателя на Несебър.Живко Димов в 57-та минута от наказателното поле в горния ляв ъгъл донесе победата с така важния гол. До края на срещата домакините пропуснаха още куп положения, но пък спечелиха ценната победа.