Несебър с 10 човека удари дубъла на Берое за първа победа

0
-
-

Вторият отбор на Берое загуби с 1:2 в домакинството си на Несебър в среща от 3 кръг на Югоизточната Трета лига. Двубоят бе много изнервен, а играчите на Слави Жеков пропуснаха да спечелят поне точка, след като имаха превъзходство и по-чистите положения в целия мач. Гостите излязоха напред в резултата още във втората минута, когато Трайо Грозев се разписа с глава след центриране от корнер. Само десет минути по-късно обаче Калоян Петров изравни, а Несебър остана с човек по-малко в средата на първата част, след като Николай Костов удари без топка Калоян Петров и бе отстранен.

„Зелено-белите“ натиснаха съперника и можеха да изравнят още преди почивката, но така и не успяха да го направят. Гостите отново поведоха в началото на второто полувреме и отново след корнер, когато Иван Стоянов се разписа с глава – 1:2. Новият натиск на Берое II отново не даде резултат и така отборът загуби за пръв път през сезона. Несебър пък записа първи успех и първи точки през този сезон.

В следващия кръг Берое II гостува на Карнобат, а срещата ще се играе на 28 август от 18 часа.