Несебър разсипа Сокол пред погледа на Вили Вуцов и Венци Христов (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Несебър постигна първа победа през настоящия сезон в Трета лига – Югоизток. „Делфините“ се наложиха като домакини на Сокол (Марково) с повече от категоричното 5:1.

Освен на терена, на трибуните също беше интересно, като се забелязаха няколко интересни лица. Сред тях бяха бившият треньор на Левски – Велислав Вуцов, както и екс нападателят на „сините“ – Венцислав Христов. Компания на Вуцов пък правеше бившият спортен директор на Несебър – Недялко Москов.

Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport.com.

Срещата започна отлично за Несебър, който поведе още в 7-ата минута. След центриране от корнер, Патрик Попов засече с глава за 1:0.

10 минути по-късно домакините удвоиха аванса си, отново след изпълнение на ъглов удар. Този път топката стигна до Пламен Киров, който с мощен изстрел я прати под напречната греда за 2:0.

В 34-ата минута гостите намалиха изоставането си. Петко Петков бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши за 2:1.

През втората част „делфините“ решиха всичко само в рамките на 6 минути. В 57-ата Хамид изпълни перфектно фал, пращайки топката в горния десен ъгъл за 3:1.

В 63-ата пък Патрик Попов направи добавка, след избит от стража на гостите удар, за да даде аванс от 3 гола на морския тим – 4:1.

В 78-ата минута футболист на Сокол си вкара автогол, оформяйки крайното 5:1.