0
DSC 8309
-
-

Отборите на Несебър и Струмска слава не успяха да си вкарат гол в мача от 23-ия кръг на Втора лига. Двубоят на градския стадион „Несебър“ завърши 0:0. Така дата тима се отдалечиха от зоната на изпадащите. Несебър вече е на 12-то място, като има преднина от пет точки пред 15-ия Пирин Благоевград. Тимът от Радомир остана на десето място, но вече има 27 точки.
Като цяло в мача домакините имаха игровото предимство, но без чисти голови положения. Дори гостите от Радомир имаха двете най-чисти ситуации в мача. В 27-та минута Димитър Петков от фаул нацели напречната греда за Струмска слава.В началото на второто полувреме Реджеп Халил с глава не успя да преодолее вратаря на гостите, а в последвалата контра атака вратарят на Несебър Павел Здравков се размина с топката пред наказателното поле, но белгиецът Максим Кос стреля слабо и Пашалиев изби топката пред голлинията. И това бе всичко по-интересно в мача. Сред зрителите на стадиона в Несебър бе бившият национален вратар Здравко Здравков -Фози.