Несебър продължава възхода! Взе и морското дерби с Черноморец (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Несебър победи Черноморец като домакин в мач от XXVII кръг на трета лига – Югоизток. „Делфините“ грабнаха трите точки от морското дерби след успех с 1:0, като по този начин продължават с изумителния си възход след Нова година. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Съперниците изиграха здрав мач с немалко ситуации и пред двете врати. През първото полувреме Черноморец бе по-активният тим и имаше няколко отлични ситуации, но пък Несебър стигна до гол в 32-ата минута. Трайо Грозев бе изведен сам срещу вратаря и за опитния нападател не бе проблем да прати топката в мрежата за 1:0.

През втората част Несебър пропусна да си осигури по-изразителна победа. Футболист на домакините излезе сам срещу вратаря, но Шейтанов показа класа и изби. Бургазлии пък така и не успяха да създадат чисто голово положение.