Несебър победи Нефтохимик в снежна контрола (ВИДЕО)

0
nesebar neftohimik
-
-

Несебър победи Нефтохимик в контролна среща. Съперниците не се уплашиха от валящия над стадиона в курортния град сняг и изиграха мъжки двубой, който в крайна сметка бе спечелен от „делфините“ с 2:1. Мачът бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Несебър поведе по-малко от 12 секунди игра. Виктор Янев се възползва от лошо връщане към вратаря, успя да стигне пръв до топката и да я прати в мрежата за 1:0.

В 17-ата минута домакините удвоиха аванса си. Венцислав Христов центрира от фал, а Тодор Петров засече с глава пред вратарското поле за 2:0.

В последната минута на полувремето Нефтохимик върна едно попадение. След центриране от корнер, Светослав Славов се извиси на границата на вратарското поле и с глава не остави шанс за реакция на вратаря за крайното 2:1.