Несебър падна от Спартак Вн в първата си контрола(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Несебър загуби с 1:3 от втородивизионния Спартак Варна в първата си контрола за годината. Спартак Варна е много по-напред с подготовката и това е четвъртата проверка за соколитe в този подготвителен период.
Резултатът за гостите откри Мирослав Георгиев в 15-тата минута от дузпа, отсъдена за нарушение на Попов. След 11 минути Николай Дросев изравни за домакините след бърза контраатака и точен удар от границата на наказателното поле.Минута преди края на първото полувреме Иван Чумаченко вкара втори гол за гостите. Той е молдовец с български паспорт и изкара преди това 10 дневни проби в Пирин Благоевград.Янаки Смирнов в последната минута оформи и крайното 1:3 с точен удар в долния десен ъгъл на вратата. Срещата бе предавана директно в KOTASPORT.TV