0
nesebar cherno more
-
-

Отборът на Несебър отстъпи с 0:3 на тима на Черно море в контролен мач игран във Варна.

Ето и по важното от срещата:

Във 2-рата минута Ертан Томбак бе съборен в наказателното поле, но главният рефер не отсъди дузпа.

В 4-ата минута Георги Божилов отправи опасен удар, но вратарят на Несебър спаси.

В 22-рата минута Черно море повежда в резултата. Мехди Фенуш проби отляво и върна топката към Жоржиньо, който от точката на дузпата реализира за 1:0.

В 33-ата минута Атанас Зехиров проби отляво, финтира бранител и стреля, но встрани от вратата.

В 42-рата минута Мариян Огнянов намери нахлуващия Атанас Зехиров, който от въздуха с крак насочи топката в мрежата на Несебър за 2:0.

В 74-ата минута Ертан Томбак взе топката в собствената половина, проби през центъра и след двойно подаване с Жоржиньо реализира за 3:0.