0
nesebar cska 1948 III
-
-

Несебър загуби първата си контрола тази зима. Морският тим отстъпи с 2:3 на третия отбор на ЦСКА 1948. Срещата се проведе на стадиона в Каблешково. Около 100 зрители изгледаха мача, който бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Първата част завърши 0:0, като и двата тима имаха възможности, но не успяха да ги реализират.

През второто полувреме и двамата треньори направиха много смени. Червените поведоха с 2:0, след попадения в 52-та и 62-та минута. Пет минути след това Несебър намали, като голът бе дело на украинеца Тимошчук. Гостите от София стигнаха до трето попадение през 73-а минута. Сините понатиснаха в последната третина на мача. В 81-ва минута Николай Дросев реализира от дузпа и така оформи крайното 2:3.

„Играхме срещу силен и грамотен отбор. Ние бяхме видимо уморени, заради тежката работа през седмицата.“ – коментира президентът на Несебър Недялко Москов пред KotaSport.com.