Несебър не успя у дома срещу Свиленград(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът не Несебър не успя срещу Свиленград в среща от 12-ия кръг на Югоизточната трета лига. Несебър падна с 1:2, а двубоят бе предаван пряко по KOTASPORT. Преди седмица тук бе победен с 2:0 коравият отбор на Гигант Съединение.

В този мач обаче,през цялото време домакините бяха догонващи в резултата,нямаха  и никакъв късмет. Минута преди края на първото полувреме, Григор Георгиев бе изведен сам срещу вратаря и стреля покрай него за 0:1. Дежурният голмайстор на Несбър Станимир Баев изравни в 53-тата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Патрик Попов.
В 77-та минута Мариян Тонев след рикошет остана сам стещу вратаря на Несебър и нямаше как да сбърка. В класирането Несебър остава близо до опасната зона с актив от 11 точки, а Свиленград е далеч напред с 20 пункта.