Несебър не успя срещу ЦСКА 1948 у дома(СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на ЦСКА 1948 записа успех в 11-ия кръг на Втора лига. Футболистите на Петко Петков победиха с 2:0 Несебър при гостуването си на стадиона край морето. Попаденията за „червените“ реализираха нападателите Андон Гущеров и Светослав Диков. А Несебър остана отново без победа у дома, въпреки че преди седмица спечели в Благоевград срещу Пирин.
nesebar tsska 1948 nesebar tsska 1948 1

Първият се разписа в 35-ата минута със своя седми гол от началото на сезона. Гущера, както е известен сред феновете, се намира в много добра форма през тази есен и логично е стрелец №1 на ЦСКА 1948. В 55-ата минута Диков намери мрежата след центриране на Томислав Павлов за 2:0. С попадение се размина полузащитникът Диян Димов. Виейрата прати топката в напречната греда през първото полувреме.

След днешната победа столичани събират актив от 20 точки и запазват позиция в гъстото пространство между второто и петото място на втория ешелон. Несебър пък трябва да се надява на по-добри дни, защото тимът на Николай Жечев се приближава до червената зона на класирането.