Несебър изтърва безумен брой положения и завърши наравно с Димитровград

0
nd
-
-

Несебър завърши 1:1 на своя стадион в морския град срещу Димитровград. Домакините могат да съжаляват, че изтърваха победата, след като пропуснаха много положения.

Първото полувреме завърши при нулево равенство. Веднага след почивката гостите откриха резултата, след техничен удар на Георгиев. След това делфините натиснаха сериозно. Пропуските се редяха един след друг, но гол не падаше. В 77-та минута Николай Дросев проби отдясно със свирепа скорост, центрира отлично и Виктор Янев с глава изравни. В последните  минути около полето на Димитровград стана страшно. Несебърлии изтърваха поне пет чисти възможности, но в този мач явно Господ беше решил повече голове да няма. Така срещата завърши наравно.