Несебър изпусна Марица (СНИМКИ)

0
marica nesebar 6

Несебър не успя да победи като гост Марица (Пловдив) в мач от XXIII кръг на Втора професионална лига. „Делфините“ имаха достатъчно възможности да реализират гол и да си тръгнат с трите точки, но не успяха да се възползват от тях. Така двубоят завърши при 0:0 и съперниците си поделиха по точка.

В началото на мача Мартин Димитров трябваше да се намесва след удар на Свилен Щерев. Валентин Йосков пък стреля хубаво, но Акалски улови. В средата на полувремето Трайо Грозев получи удар в главата и се наложи медицинска намеса. Джунейт Яшар нанесе плътен изстрел от дъгата пред наказателното поле, но топката профуча до гредата. След половин час игра, Юруков стреля силно, но в ръцете на Димитров.

В 60-ата минута Джунейт Яшар стреля на сантиметри от целта. Пет минути по-късно „делфините“ имаха чудесна възможност да се разпишат при ситуация трима на трима, но ударът на Валентин Йосков не намери очертанията на вратата. В 83-ата минута, бившият играч на Несебър Рангел Игнатов се разписа за Марица. Попадението обаче бе отменено заради засада. Футболистът пък получи жълт картон за бурния си протест. В заключителните минути Али стреля опасно, но Акалски спаси.