Несебър изпусна 2 гола преднина за 2 минути в дербито с Карнобат (ВИДЕО+СНИМКИ)

0

Несебър и Карнобат не излъчиха победител в регионалното дерби от VII кръг на Трета лига – Югоизток. „Делфините“ поведоха с 2:0, но допуснаха 2 попадения в рамките на 120 секунди и двубоят завърши при резултат 2:2.

Несебър поведе след половин час игра. След центриране от корнер, Николай Георгиев засече с глава за 1:0.

240 секунди след началото на втората част, „делфините“ удвоиха аванса си. Патрик Попов бе изведен сам срещу вратаря и с удар в близкия ъгъл направи 2:0.

В 77-ата минута Карнобат намали изоставането си. След центриране в наказателното поле, Антон Атанасов се разписа с глава за 2:1.

Само 120 секунди по-късно резултатът бе изравнен. След центриране и кратко разбъркване в наказателното поле, най-съобразителен се оказа Ненко Петров, пращайки топката в мрежата за крайното 2:2.