Несебър излъга Миньор в непрогледната морска мъгла (ВИДЕО)

0
-
-

Несебър се наложи с 1:0 при домакинството на Миньор Раднево от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Първата опасност в мача бе в 5-ата минута, когато Кирил Личев отправи далечен удар, след което топката се спря в десния стълб на вратата на Павел Колев.

Миньор Раднево имаше превъзходство през първото полувреме, когато създаде няколко много сериозни опасности пред вратата на Павел Колев, но не успя да ги реализира.

Малко по-късно пред Личев се откри нова възможност, но той отново не успя да порази вратата на Несебър.

Единствената по-добра възможност пред домакините през първото полувреме се откри пред Димитър Попов, който стреля опасно с глава, но Богомил Цинцарски се намеси и изби топката в корнер.

По-голямата част от второто полувреме се игра при непрогледна мъгла.

Несебър поведе в резултата в 49-ата минута, когато след центриране в наказателното поле на Миньор Раднево, Али Алиев засече топката от воле и я вкара под напречната греда на вратата на Цинцарски.

Две минути по-късно Станимир Баев получи възможност да стреля от около точката за изпълнение на дузпа, но стреля над напречната греда, в аут.

Миньор Раднево претърпя трета загуба от началото на сезона и продължава да е с 25 точки, докато Несебър записа шести успех и събра актив от 20 точки.