0
DSC 5428
-
-

Отборите на Несебър и Струмска слава завършиха наравно 0:0 в среща от 27-ия кръг на Втора професионална лига.Двата отбора направиха здрав мач в морския ни курорт. Гостите от Радомир ,които водят люта борба за оцеляване могат да бъдат доволни от точката спечелена на един от най-негостоприемните стадиони във Втора лига.
През първото полувреме имаше много борба и желание, и малко футбол. След почивката мача стана различен. Двата отбора си удариха и по една греда. Най-напред Стоян Георгиев от Струмска слава нацели лявата греда, а след това същото стори Симеон Баев от Несебър. Вратарят на домакините Мартин Димитров, който е преотстъпен от Ботев Пловдив направи добър мач и спаси удари на Николов и Обаси.
В класирането Несебър е на 5-то място с актив от 44 точки, а Струмска слава е на 13-та позиция с 32 точки.