Несебър и Литекс не се победиха

0
DSC 1852

Несебър и Литекс не излъчиха победител в мача помежду си от Втора лига. Съперниците не си отбелязаха гол, завършвайки мача на градския стадион в Несебър при 0:0.

През първото полувреме гостите от Ловеч бяха по-добрият отбор и пропуснаха няколко изгодни ситуации. На два пъти Кристиян Тафраджийски и веднъж Георги Иванов не успяха да се възползват от добри положения. В края на частта „сините“ се активизираха и понатиснаха съперника, но без да стигнат до чисто положение.

В началото на втората част Несебър доминираше. Още в началото домакините по чудо не поведоха. Халил засече с глава центриране в наказателното поле, но вратарят по невероятен начин изби отиващата горния ляв ъгъл топка.

Тафраджийски пък остана сам срещу вратаря, но Здравков изби удара му в корнер. До края на мача гостите имаха още няколко добри положения, които обаче не успяха да реализират.