Несебър и Хасково без голове на старта (ВИДЕО)

0
-
-

Несебър и Хасково завършиха 0:0 в мач от първия кръг на Югоизтична група в Трета лига.

Първата ситуация се откри пред гостите от Хасково. Юлий Шекеров излезе сам срещу вратаря на Несебър, но Марио Исаков спаси.

Последва удар от фаул на Живко Димов, но топката премина встрани от десния стълб на вратата на Хасково.

В началото на второто полувреме Несебър създаде две положения пред вратата на Хасково, които бяха спасени от Михаил Михайлов.

В 85-ата минута бе най-доброто положение, което домакините създадоха. След центриране в наказателното поле на Хасково Патрик Попов стреля с глава, но право в ръцете на Михайлов.

В 90-ата минута Юлий Шекеров излезе сам срещу Марио Исаков и стреля, но топката срещна десния стълб на вратата на Несебър.

В следващия кръг Несебър гостува на Атлетик Куклен, а Хасково е домакин на Марица.