Несебър и Черноморец не се победиха в морското дерби

0
DSC 3302
-
-

Несебър и Черноморец не успяха да излъчат победител в морското дерби на Втора лига. Съперниците изиграха неособено атрактивен двубой на градския стадион в Несебър, приключил при резултат 0:0.

В началните минути „делфините“ упражниха натиск, но без да стигнат до някаква сериозна опасност. Черноморец пък можеха да открият с първата си по-смислена атака в мача. След половин час игра, Владислав Мирчев засече центриране отдясно, но Здравков спаси.

В 40-ата минута Диян Молдованов изстреля истински снаряд от дистанция, но вратарят на гостите успя да избие.

В последната секунда на полувремето Иван Михайлов засече с глава центриране на Молдованов, но Михайлов улови.

През втората част Несебър имаше териториално предимство, което обаче не се изрази в създаване на положения. Гостите от своя страна също не успяха да застрашат по никакъв начин Павел Здравков.