2
neftohimik 4
-
-

Нефтохимик победи като домакин съперника си в Югоизточната Трета лига – Карнобат. Днес, на градския стадион в Българово, „шейховете“ се наложиха с 2:0. Те владееха случващото се на терена през целия двубой и заслужено стигнаха до победата.

Резултатът откри Цветан Чахов още в 3-та минута. При разбъркване в наказателното поле, той бе най-съобразителен и се разписа с глава. В 19-та минута Михаил Георгиев бе точен за 2:0.

В заключителните 15 минути наставникът на бургазлии Диян Петков отново предостави игрово време на юношите на клуба – Илиян Николов, Асан Ахмед и Ивайло Русев, а Йолиян Милков и Димо Кръстев бяха част от титулярния състав. Те взеха участие и в проверката срещу Свиленград, която се игра по-рано днес.

В следващата контролна среща от подготвителния период Нефтохимик ще се изправи срещу тима на Спартак (Варна), който се състезава в Североизточната Трета лига. Срещата ще е на 25.07 (сряда), от 18:00 ч., като мястото все още се уточнява.

Състав на Нефтохимик: Атанас Гичев (`51 Мартин Шейтанов), Стоян Калев, Цветомир Цонков, Цветан Чахов (`75 Илиян Николов), Йолиян Милков, Димо Кръстев (`46 Даниел Андреев), Стойко Иванов (`Живко Комелов), Деян Христов, Стивън Славков (`75 Ивайло Русев), Даниел Стоянов, Михаил Георгиев (`70 Асан Ахмед)