Нефтохимик с 5-та поредна победа, остава лидер(СНИМКИ)

0
55509726 2144355168962500 5134162227275759616 n
-
-

Лидерът в Югоизточната трета лига Нефтохимик Бургас победи с 3:0 като гост Димитровград в среща от 22-ия кръг на първенството. Това бе пета поредна пролетна победа за възпитаниците на Диан Петков.55564466 2144436872287663 7442569800116600832 n

Шейховете откриха резултата след 21 минути игра чрез Цветомир Цонков. След почивката в разстояние само на 4 минути между 54-та и 58-та минути с две попадения на Цветан Филипов и Деян Христов гостите решиха мача и спечелиха класическа победа. В класирането Нефтохимик е начело с актив от 56 точки. Ето и стартовия състав на Нафтата: Ферди Мюмюнов, Стоян Калев, Станислав Жеков, Георги Радев, Николай Костов, Цветомир Цонков, Цветан Филипов, Боримир Карамфилов, Михаил Георгиев, Кристиян Мирославов, Деян Христов