0
deq lukoil neftohimik 52
-
-

Вицешампионите от Нефтохимик 2010 (Бургас) записаха осма победа в efbet Супер Волей, след като надиграха Пирин (Разлог) с 3:1 (25:22, 25:18, 23:25, 26:24) в двубой от 12-и кръг на първенството, изигран в зала „Септември“ в югозападния град.

Бургазлии се изкачиха на четвъртата позиция с 25 точки (8 победи, 4 загуби), а Пирин е девети с 10 точки (3 победи, 9 загуби).

Най-резултатен бе Аксел Трухчев със 17 точки (1 ас, 2 блокади), с 13 точки завърши Калоян Балабанов (2 аса, 2 блокади). Влезлият във втория гейм Петър Бъчваров приключи с 10 точки (2 аса, 3 блокади). За съперника Дейвид Кръстев бе над всички с 20 точки, 16 точки реализира Кристиян Алексов (1 ас, 1 блокада). Теодор Каменов приключи с 11 точки (1 ас).