Нефтохимик победи лидера и поведе в класирането

0
384852641 1478483403006615 8223831351152955584 n

Нефтохимик победи Бургас спорт с 4:0 и поведе в класирането на А областна група. Срещата се игра на базата в бургаския комплекс Изгрев. Срещата бе изгледана и от многобройна публика, който изпълни до последната седалка малкото стадионче. Резултатът бе открит в 10-та минута от Алекс Димитров. В 23-та Мирошник направи резултата 2:0. Алекс Попов вкара втори гол  и покачи на 3:0. Така завърши първото полувреме. През втората част Алекс Димитров отбеляза в 74-та минута, фиксирайки крайното 4:0. По този начин Нефтохимик излезе начело в групата, а Бургас спорт остава на второ място във временното класиране. Така воденият от младия и перспективен наставник  Станислав Жеков тим  продължава победния  ход.