Нефтохимик оцеля в касапница! Победи Балкан(Планиница) с 2:1(снимки)

0
be674d03 85fd 414b 9c55 1e5570a33d56

Отборът на Нефтохимик победи с 2:1 като гост Балкан(Планиница) и продължава успешния си ход. Мачът бе изключително груб от страна на домакините, които подложиха младия тим на нафтата на брутална сеч и много агресивно отношение. На тежък натиск бе подложен и главния рефер, към когото поведението на футболистите на Балкан бе арогантно и неиважително. Първият гол в мача вкара от дузпа Светослав Славов, който изведе Нефтохимик напред. В 30-та минута домакините изравниха, също от дузпа. Вторият гол за зелените реализира Алекс Димитров в 42-та минута. През втората част до ново попадение не се стигна и Нефтохимик се тръгна с победа от Планиница. Отборът воден от Станислав Жеков продължава да е лидер в А областна група.