Нефтохимик измъкна точка в Своге и оцеля,Локо ГО изпадна от Втора лига!(ВИДЕО)

0
-
-

Отборите на Спортист (Своге) и Нефтохимик завършиха при резултат 1:1 в мач от последния 34-и кръг на Втора лига.

Деян Христов бе точен в 42-ата минута. Той засече центриране на Стивън Славков, и с глава отбеляза своето девето попадение за сезона.Втората част започна отлично на “зелено-черните”, които в 52-ата минута възстановиха равенството. Мохамед Брахими с майсторско подаване изведе зад защитата Раел Лолала, който финтира Стефано Кунчев и прати топката в мрежата за 1:1.

Шейховете направиха много добър мач,играха тактически много правилно и заслужено стигнаха до скъпоценната точка.Тя се оказа и достатъчна,след като в същото време Септември София победи с 3:0 Локомотив Горна Оряховица и изпрати железничарите в Северозападната трета лига.