Не е за първи път!Черноморец удари Извор в последната минута у дома(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Черноморец Бургас успя  трудно да победи у дома амбициозния новак в Югоизточната трета лига Извор/ Горски Извор/. Срещата бе 14-ия кръг и завърши с победа на домакините – 2:1. Тя бе предавана пряко в KOTASPORT.TV.

Лидерът на Югоизток влезе по-добре в мача, но така и не успя да вкара гол преди почивката. Едва в края на полувремето, Милен Танев и Нуретин Пюскюлю отпарвиха опасни удари.

След час игра Жулиен Парушев засече центриране  във вратарското поле, но  стреля до дясната греда. След още 7 минути Христо Христов обаче реализира от близо за гостите и Извор поведе. За пореден път обаче драмата на стадиона в Бургас бе в заключителните 10 минути. Най-напред голмайсторът на Извор получи втори жълт картонот рефера Мустафа Шефкет от Кърджали. В 83-тата минута  Мустафа Мустафа, след корнер и добавка отблизо изравни. А минута преди края Милен Танев с глава заби победния гол за домакините. Така за пореден път през този сезон акулите спечелиха и се спасиха драматично в края. Те остават и на върха на Югоизток с актив от 35 точки.