0
cska ludogorets
Снимка: cska.bg
-

Дюкенс Назон обяви, че го блазни единствено титлата, но със сигурност националът на Хаити е вперил поглед и в голмайсторския приз. Той изглежда на една ръка разстояние от него. А Назон по-лесно ще стигне до целта, ако е редовен изпълнител на дузпите, отсъдени в полза на червените. Това обаче не е така и явно не се нрави на тарана. Издава го поведението му в последните два мача на армейците, спечелени по убедителен начин.

На 4 май ЦСКА-София победи Хебър на стадион „Георги Бенковски“ с 4:0. До почивката армейците имаха 3 гола аванс, а Дюкенс два пъти бе опънал противниковата мрежа. През второто полувреме тимът получи право да стреля от бялата точка. Назон хвана топката, но от пейката треньорът Саша Илич разпореди да изпълни Иван Турицов, който бе безпогрешен. Така Дюкенс се размина с хеттрик и показа недоволство от факта, че не му позволиха да застане зад бялата точка.

Интересното е, че същото се случи и в последния двубой – 5:1 над Ботев (Враца). Тогава ЦСКА-София откри от дузпа, която Назон отново понечи да изпълни, но Илич не му даде. По-късно обаче Дюкенс сложи хеттрик на колана си.

Таранът на червените има 2 вкарани дузпи, а лидерът при голмайсторите Ивайло Чочев е с 4./ „Тема спорт“