Наставникът на Добруджа: Обърка се само резултатът! Типично по български, последните 15 минути футбол не се играе

0
chernomoretz dobrudja (25)

Старши треньорът на Добруджа – Радомир Тодоров – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Черноморец.

„Не мисля, че не нещо се е объркало, освен резултатът. Ранен гол на домакините, който даде преимущество на Черноморец. Реагирахме по добър начин, наложихме своя стил. Не успяхме да отбележим от няколко положения през първото полувреме и второто да опитаме да стигнем до обрат. За съжаление, загубихме.

Не си използвахме силните страни в атака. Знаехме къде са проблемите на Черноморец. Типично по български, последните 15 минути футбол не се играе.

Не сме зависими от представянето ни като домакини. Не взимаме точки навън, но не мисля, че е комплекс. Трябва да го променим това в течение на първенството.

Работим всеки ден, за да се подобряваме. Това е нашата работа. Надявам се скоро да дойдат и резултатите“, коментира Тодоров.