Нападател от мъжкия отбор на Левски се развихри при юношите (ВИДЕО)

0

Юношите на „Левски“ до 19 години се завърнаха на победния път в Елитната група в тази възраст. „Сините“ победиха с 4:2 „Витоша“ (Бистрица) в среща от 16-ия кръг на надпреварата. Двубоят се игра на изкуствения терен на комплекс „Георги Аспарухов“. Два голова за водения от треньора Иво Градев тим вкара Мартин Петков – в 8-та и 15-та минути. Едно попадение добави Ивайло Христов в 35-та, а играч на гостите си отбеляза автогол в 58-та минута.

„Левски“ е лидер в класирането с 38 точки, с 6 повече от втория „Лудогорец“.

Съставът на „Левски“ U19: 33. Иван Топалов, 15. Богдан Костов (65 – 16. Петър Войнов), 6. Константин Айдарски, (65 – 4. Симоне Игнатов), 21. Костадин Илиев, 17. Владимир Сиромахов, 6. Радослав Гайдев (к), 14. Стефан Стефанов (60 – 20. Стелиън Георгиев), 8. Даниел Начев, 23. Ивайло Христов, 11. Димитър Иванов (65 – 18. Александър Мицев), 9. Мартин Петков.

Юношите на „Левски“ до 16 години записаха девети пореден успех в софийското зонално първенство. Момчетата на треньора Петър Карачоров победиха с класическото 3:0 втория в класирането „Царско село“ като гост в среща от 11-ия кръг на надпреварата. Симеон Василев откри резултата в 15-та минута, а през второто полувреме се разписаха Петко Панайотов и Любомир Тодоров.

„Левски“ U16 е лидер в класирането с пълен актив от 27 точки след 9 изиграни мача. На второ място е „Царско село“ с 19 и два мача повече.

„Левски“ U16: 1. Велизар Илиев, 21. Константин Габерски, 4. Стилиан Бързачки, 22. Марио Дадаков, 8. Антоан Стоянов (72 – 3. Георги Коричков), 19. Петко Панайотов, 6. Виктор Василев (к), 10. Любомир Тодоров, 26. Радостиан Димитров, 7. Симеон Василев, 16. Кристиян Красимиров.