Нападател на Лудогорец бележи на 42 минути

0
matias tisera
Снимка: ludogorets.com

Матиас Тисера така и не успява да спечели доверието на треньорските щабове на Лудогорец, въпреки че има добър коефициент на полезно действие. През този сезон той има едва 8 мача в елита. Престоял е на терена само 84 минути, но е вкарал 2 гола. Тоест бележи по веднъж на 42 минути.

В родното първенство той има общо 44 мача в Първа лига от пролетта на 2022 година насам. В тях е отбелязал общо 16 попадения. Тоест разписва по веднъж на 2.75 срещи. Има обаче една особеност – само в 18 от тях той е започвал като титуляр. Тоест показателите на 27-годишния аржентинец не са никак лоши. Но въпреки това той много рядко припарва до терена, особено през настоящата кампания. Интересното е, че когато се е разписал, тимът има само едно равенство, а останалото са победи.

През тази кампания предишното му попадение бе през декември. Тогава той вкара при разгрома с 5:0 в Разград над Ботев Враца./ „Тема спорт“

Обрат: Аматьорски клуб оттегли жалбата си срещу Гонзо и му пожела успех