lokomotiv sofiq dimitar mitkov
Снимка: facebook.com/FCLokomotivSofia1929
-
-

Нападателят на Локомотив София – Димитър Митков – по всяка вероятност ще пропусне гостуването на Ботев Пловдив. В четвъртък столичните железничари се изправят срещу жълто-черните в 12:30 часа. 23-годишният футболист напусна принудително терена при нулевото равенство с ЦСКА 1948 малко преди края на първото полувреме, когато бе заменен от Карлос Франса. Той е получил мускулна травма и в следващите дни медицинският щаб на Локо София ще се опита да го възстанови, но дори и това да се случи, то Митков ще започне от пейката двубоя с Ботев Пловдив.

Треньорът на столичните железничари Данило Дончич бе доволен, че в четвърти пореден двубой тимът му не допусна попадение, но имаше забележки към играта в атака. Той сподели, че последните попълнения Гонсало Кардосо и Антони Иванов постепенно навлизат във форма. Двамата започнаха мача с ЦСКА 1948 като титуляри, а през второто полувреме бяха заменени заради спад във физическото им състояние./ „Тема спорт“