Нанков: Похвала за ръководството на Хебър и треньорския им щаб – съгласиха се да играят на добър терен, какъвто е нашият

0
Снимка: cska.bg

Помощник треньорът на ЦСКА-София – Анатоли Нанков – сподели мнението си за победата с 3:0 над Хебър в 1/16-финален мач от турнира за Купата на България.

„Добър мач за нашия отбор. Силно първо полувреме. Всичко, което бе нужно, го направихме през първото полувреме. Второто мачът се доиграваше. Закономерен резултат. Футболистите се постараха да направят възможно всичко най-добро.

Хубаво е, че вкарваме. Хубаво е, че създаваме доста голови положения. Пропускаме, но вкарваме доста, което е похвално.

Естествено, че ни даде предимство това, че играхме на собствения си стадион. Похвала за ръководството на Хебър и техния треньорски щаб – съгласиха се да играят на добър терен, какъвто е нашият. Хебър е стойностен отбор, показаха го и днес. Дано успеят да влязат в елита.

Няма по-хубаво от това да има конкуренция. Радващо е, че се връщат контузени футболисти, като Жеферсон. Радващо е, че играещите по-малко се справят чудесно, когато има се гласува доверие.

Призовавам феновете да ни подкрепят в следващите много важни мачове. Чакат ни доста сериозни двубои. Ще се радвам да ни подкрепят, както винаги са го правили“, коментира Нанков.