Намери се кой да спре Лудогорец! Шампионите с издънка насред Разград (ВИДЕО)

0
-
-

Лудогорец не успя да победи Черно море в мач от 19-ия кръг на efbet Лига. На стадион „Лудогорец Арена“, шампионите стигнаха до точка, след като последният съдийски сигнал прозвуча при 1:1.

В 12-ата минута Кешеру центрира към Лукоки, който засече с шпагат, но Митрович показа страхотен рефлекс и изби в корнер.

В 19-ата минута Актау намери Исмаил Иса, който обаче от непосредствена близост не успя да засече добре.

Лудогорец постепенно натисна своя съперник и в 34-ата минута създаде най-опасното си положение. Вандерсон изведе сам срещу вратаря Марселиньо, който обаче стеля неточно.

Черно море поведе в 43-ата минута. Родриго центрира отдясно, Иса не успя да засече от границата на вратарското поле, но дебнещият на задна греда Актау го стори за 0:1.се подготвяше да центрира отдясно, но ръмънецът демонстративно отказа да покрие Иса.

В 58-ата минута Иса надбяга Форстър и стреля, но в аут.

В 71-ата минута Кешеру изведе отляво в наказателното поле Чибота, който пусна на чиста позиция към Швиерчок. Ударът на последния обаче бе блокиран от защитник на гостите, с което бе предотвратен сигурен гол.

120 секунди по-късно Патрик Андраде игра с ръка в наказателното си поле. Целият отбор на домакините, заедно с резервната скамейка поиска дузпа. Георги Кабаков обаче не посочи бялата точка.

В 81-ата минута Марселиньо засече с глава центриране отляво на Недялков. Митрович обаче отново показа класа и изби в корнер отиваща под гредата му топка.

180 секунди по-късно Лудогорец изравни. Сисиньо центрира отдясно, топката стигна до Недялков, който пусна в наказателното поле на Швиерчок. Нападателя пък с много прецизен удар намери долния десен ъгъл на вратата за 1:1.

В 87-ата минута Кешеру прати топката в мрежата на Черно море. Попадението обаче бе отменено заради нарушение срещу Митрович.

В първата минута на даденото продължение Баджи центрира, Швиерчок засече от чиста позиция с глава, но право в ръцете на Митрович. Секунди по-късно пък Кешеру бе неточен с удар от наказателното поле.

Почти веднага след това Сисиньо посегна да изрита без топка Исмаил Иса, който се строполи на земята. За провинението си защитникът на Лудогорец получи директен червен картон.