На „Герена“ се успокоиха за трио аса

0
levski gabriel obertan stanislav kostov

В Левски имат още един повод за радост след победата над Славия. „Сините“ си отдъхнаха за трима от основните си играчи. Габриел Обертан, Паулиньо и Станислав Костов ще бъдат на линия за дербито с Лудогорец. Срещата е на 20 октомври в Разград. Треньорът Славиша Стоянович изказа притеснения за състоянието им след успеха с 2:0 над „белите“. Костов се хвана за бедрото още през първото полувреме, но все пак стисна зъби и стоя на терена до 90-ата минута.

Нещата обаче не стояха по този начин с Паулиньо, който не се появи за второто полувреме. Обертан пък отново е почувствал болки, каквито имаше и в дербито с ЦСКА-София.

Вчера тримата минаха прегледи, които показаха, че имат проблеми в аддукторите. Нещата обаче не са сериозни и ще могат да ги превъзмогнат до мача с Разград. За целта тримата ще имат по-дълга почивка от останалите, които бяха разпуснати за два ни от Стоянович след възстановителната тренировка, която се проведе вчера сутринта.