0
U19MoYantra1i
-
-

Юношите старша възраст на Монтана разгромиха с 4:0 отбора на Янтра (Габрово), като и четирите гола паднаха след почивката. Срещата бе от 2-ия кръг на първенството на Елитната юношеска група до 19 години. Игра се на официалния терен в спортния комплекс „Огоста” и бе дебютна за видинския арбитър Даниел Иванов.U19MoYantra1a

В 56-тата минута „бетонът” на габровци най-после бе разбит. Никола Петров-Банята центрира от дясно, вратарят Александър Александров изпусна топката, която попадна у Стефан Каменов и той я изпати обратно в мрежата 1:0.След гола футболистите на Янтра поотвориха малко играта и … инкасираха още три попадения. Най-напред влезлият като резерва Любомир Веселов се разписа с отлично насочен удар преминал покрай цял куп играчи и от двата отбора. Останалите два гола заби Борислав Бренишки, който също не започна мача в титулярния състав на Монтана. При първият той разигра двойно със Стефан Каменов, а в 85-та минута отне топката от защитник на гостите и останал сам срещу вратаря не му остави никакъв шанс, оформяйки по този начин и разгрома.