Монтана удари руснаци Алания

0
chernomoretz montana (52)

Монтана победи с 3:1 третодивизионнния руски Спартак (Кострама) в първата си контролна среща на лагера в Алания. Всички попадения бяха отбелязани след почивката.

Франк Ландри изведе монтанци напред в резултата в 62-ата минута, след като получи пас от дясно от Стивън Кирилов. Малко след това равенството бе възстановено. Следващите два гола вкара Емил Янчев (74, 86). Първият след нова асистенция на Кирилов, а за втория му подаде Ландри.

Юлиян Весков, Петър Атанасов и Александър Тодоров играха без смяна. Почивка в този мач получи вратарят Васил Симеонов, а в него не взеха участие Ивайло Тодоров и Александър Аспарухов, които са с леки травми. Следващата проверка е в неделя, 4 февруари, с грузинския Колхети (Поти).